FINALE Kadetinj 2013

SREBRNE Mladinke 2014

U23-Sprejem v Ljubljani

Napovednik dogodkov..

Sezona 2019-2020

Selektor Alessandro Chiappini je na uvodne priprave poklical 19 deklet, podajalke Evo Mori, Saro Najdič in Evo Pogačar, sprejemalke Ano Marijo Vovk, Lano Ščuka, Pio Blažič, Anito Sobočan in Žano Zdovc Sporer ter srednje blokerke Saro Hutinski, Sašo Planinšec, Tino Grudina, Brino Bračko, Elo Pintar in Mirto Velikonja Grbac, ki je tako prejela prvi vpoklic v člansko izbrano vrsto. Na seznamu so še korektorice Iza Mlakar, Darja Eržen in Eva Zatković ter prosti igralki Veronika Mikl in Leja Janežič, še ena novinka na seznamu.

V Izvrano vrsto je selektorv tako vpoklical 5 igralk Nove KBM Branik, 4 igralke GEN-I Volley, 3 igralke Calcit Kamnik, 2 igralki Formule Formis ter 1 igralko ŽOK Roto-Kema Puconci. Povabilo s dobile še 4 igralke, ki igrajo v tujini (Vollero le Canenet Francija, Volei Alba Blaj Romunija, Dresdner SC Nemčija in Vasas Obuda Madžarska).

Program reprezentance:

14.maj - 25.maj treningi v Mariboru

25.maj: Slovenija : Estonija (Maribor)

29.maj: Grčija : Slovenija

02.junij: Estonija : Slovenija

08.junija: Portugalska : Slovenija

12.junij: Slovenija : Portugalska (Mislinja)

15.junij: Slovenija : Grčija (Mislinja)

28.-29. junij: zaključni turnir Evropske lige

22.julij-05.avgust priprave Kranjska gora

05.avgust-21.avgust priprave  Maribor

21.avgust: odpotujejo na Evropsko prvenstvo na Poljsko

 

REPREZENTANCA SLOVENIJE 2019

 

PRIIMEK

IME

IG. MESTO

LETO ROJSTVA

KLUB

1

MORI

EVA

PODAJALKA

1996

VOLERO LE CANNET (FRA)

2

NAJDIČ

SARA

PODAJALKA

1994

OK NOVA KBM BRANIK (SLO)

3

POGAČAR

EVA

PODAJALKA

2000

OK KAMNIK (SLO)

4

VOVK

ANA MARIJA

SPREJEMALKA

1998

OK FORMIS (SLO)

5

ŠČUKA

LANA

SPREJEMALKA

1996

OK GORICA (SLO)

6

BLAŽIČ

PIA

SPREJEMALKA

1998

OK GORICA (SLO)

7

SOBOČAN

ANITA

SPREJEMALKA

1997

OK NOVA KBM BRANIK (SLO)

8

ZDOVC SPORER

ŽANA

SPREJEMALKA

2002

OK FORMIS (SLO)

9

HUTINSKI

SARA

SR. BLOKERKA

1991

VOLEI ALBA BLAJ (ROM)

10

PLANINŠEC

SAŠA

SR. BLOKERKA

1995

DRESDNER SC (NEM)

11

GRUDINA

TINA

SR. BLOKERKA

1995

OK GORICA (SLO)

12

BRAČKO

BRINA

SR. BLOKERKA

2000

OK NOVA KBM BRANIK (SLO)

13

PINTAR

ELA

SR. BLOKERKA

1997

OK NOVA KBM BRANIK (SLO)

14

VELIKONJA GRBAC

MIRTA

SR. BLOKERKA

1998

OK GORICA (SLO)

15

MLAKAR

IZA

KOREKTORKA

1995

OK NOVA KBM BRANIK (SLO)

16

ERŽEN

DARJA

KOREKTORKA

1997

VASAS OBUDA (MAD)

17

ZATKOVIĆ

EVA

KOREKTORKA

2001

OK KAMNIK (SLO)

18

MIKL

VERONIKA

PROSTA IGRALKA

1999

ŽOK ROTO-KEMA PUCONCI (SLO)

19

JANEŽIČ

LEJA

PROSTA IGRALKA

1993

OK KAMNIK (SLO)

 

Aljoša Jemec na klopi Calcit II do prve zmage See more details
Državno prvenstvo pred vrati   See more details
Slovenke obtičale v osmini finala EP       See more details
Izjemen uspeh reprezentance U16 See more details